2024-08-05 20:35:41; Aktualizacja: 40 minut temu
Szalone sceny w meczu Cracovia - Widzew Łódź. Kibice na dachu stadionu, spotkanie przerwane [WIDEO] Fot. Artur Fortuna [Twitter]
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Cracovia i Widzew Łódź mierzą się w ramach Ekstraklasy. Przy okazji tej rywalizacji doszło do niespotykanych scen, ponieważ na dachu stadionu pojawili się kibice przyjezdnych, którzy wywiesili transparent swojego klubu. Ten został po chwili zerwany przez gospodarzy, a arbiter na chwilę przerwał spotkanie.

Cracovia i Widzew Łódź mierzą się w poniedziałek w ramach ważnego starcia Ekstraklasy, które zakończy serię gier w ramach trzeciej kolejki. Przed tym starciem obie ekipy miały na swoim koncie po cztery punkty.

Jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe, to na tablicy wyników mamy wynik 1-1 po trafieniach Benjamina Kallmana i Jakuba Łukowskiego. Rezultat schodzi jednak na drugi plan, a wszystko przez sytuacje, które miały miejsce w 64. minucie rywalizacji.

Po przerwie doszło do niecodziennego zdarzenia, ponieważ na dachu stadionu przy ulicy Kałuży pojawili się kibice Widzewa Łódź. Ci najpierw wywiesili transparent z napisem „Widzew”, by następnie odpalić fajerwerki.

Ich zachowanie spotkało się z natychmiastową reakcją sympatyków gospodarzy. Oni także pojawili się na dachu, by najpierw usunąć flagę, a następnie ją przejąć.

W obliczu niebezpiecznej sytuacji arbiter na chwilę przerwał spotkanie.

Więcej na ten temat: Polska Cracovia Widzew Łódź Ekstraklasa