Szpital w Bayernie. Jeszcze jedna kontuzja
2018-09-17 15:50:41; Aktualizacja: 7 lat temu
Bayern zmaga się z plagą kontuzji.
W sobotę Bayern wygrał w meczu ligowym z Bayerem 3:1.Monachijczycy dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty, alezwycięstwo zostało okupione kontuzjami Corentina Tolisso orazRafinhi. Wiadomo już, że francuski pomocnik zerwał więzadłakrzyżowe i uszkodził łękotkę w prawym kolanie, co oznacza, żebędzie pauzował przez kilka miesięcy.
Na tym jednak niekoniec. „Sport Bild” poinformował, że poniedziałkowegotreningu mistrza Niemiec nie dokończył Leon Goretzka. 23-latekopuścił murawę z zabandażowaną prawą nogą. Pojawiają siędoniesienia, że pomocnikowi nie stało się nic poważnego, ale naten moment nie wiadomo, czy będzie on do dyspozycji Niko Kovač w najbliższych spotkaniach.
Wponiedziałkowych zajęciach udziału nie wzięła dwójkaskrzydłowych Bayernu - Franck Ribéry oraz Arjen Robben. Pierwszyboryka się z problemami żołądkowymi. Drugi trenowałindywidualnie na siłowni.
Do tego kontuzjowany jest przecież Kingsley Coman, który uszkodził więzadłapiszczelowo-strzałkowe w lewej nodze. Sytuacja kadrowamonachijczyków robi się więc nie do pozazdroszczenia.
Wnajbliższą środę Bayern zmierzy się w Lidze Mistrzów z Benficą.Następnie - w sobotę - rywalem Roberta Lewandowskiego i spółki w Bundeslidze będzie Schalke 04.





![Myślał o Realu Madryt, teraz przedłużył kontrakt [OFICJALNIE]](img/photos/91373/170x113/ruben-neves.jpg)

![Król strzelców wylądował w Ekstraklasie [OFICJALNIE]](img/photos/115369/170x113/mihael-mlinaric.jpg)
![Legia Warszawa walczy o awans w UEFA Youth League. Składy na mecz z Ajaksem Amsterdam [OFICJALNIE]](img/photos/102366/170x113/legia-kibice.jpg)


![Sandro Kulenović z pierwszym golem w nowym klubie. Trafił przeciwko gigantowi [WIDEO]](img/photos/115397/90x60/sandro-kulenovic.jpg)












