Szymon Włodarczyk może zaliczyć pierwszy zagraniczny transfer w karierze. Chcą go uznane kluby

Szymon Włodarczyk może zaliczyć pierwszy zagraniczny transfer w karierze. Chcą go uznane kluby fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano [Okno Transferowe]

Szymon Włodarczyk znajduje się na celowniku Anderlechtu, Celticu oraz Freiburga, o czym poinformował w programie „Okno Transferowe” Fabrizio Romano.

Szymon Włodarczyk to wychowanek Legii Warszawa, który przed startem obecnego sezonu zdecydował się na przenosiny do Górnika Zabrze. Wszystko po to, by mieć większą szansę na regularne występy i zdobywanie cennych doświadczeń w ekstraklasowej rzeczywistości.

Ruch ten okazał się dla napastnika strzałem w dziesiątkę, bo od kilku miesięcy spisuje się on bardzo dobrze i jest istotną postacią „Trójkolorowych”.

Choć jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, to już teraz mówi się o nim w kontekście transferu. Zagraniczni skauci są pod wrażeniem jego umiejętności i warunków fizycznych. Dodatkowo nazywają go „młodym Lewandowskim”.

Według informacji, które w programie „Okno Transferowe” podał Fabrizio Romano, w tym momencie w wyścigu po podpis tego gracza udział biorą trzy uznane marki - Anderlecht, Celtic oraz Freiburg. Wcześniej mówiło się, że w grze jest także Fenerbahçe.

Górnik Zabrze na razie jednak szczególnie nie kwapi się ze sprzedażą swojego talentu i wydaje się, że do potencjalnej transakcji dojdzie raczej latem.

Jeśli jednak ktoś już teraz chciałby sprowadzić Włodarczyka, musi liczyć się z wydatkiem rzędu pięciu milionów euro.

Reprezentant Polski do lat 21 rozegrał w tym sezonie łącznie 17 meczów, a w tym czasie strzelił siedem bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy