Talent z Izraela w Serie A?

Talent z Izraela w Serie A?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sky Sport Italia

Fiorentina jest zainteresowana sprowadzeniem Taleba Twatiha z Maccabi Hajfa.

Twatiha jest wychowankiem zespołu z Hajfy, a swoją dobrą postawą w meczach tego klubu zasłużył sobie na powołanie do seniorskiej reprezentacji Izraela, w której dotychczas rozegrał cztery spotkania. Wcześniej występował też w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowych drużyn narodowych tego kraju. 23-latek posiada również obywatelstwo Sudanu.

Kontrakt tego gracza jest ważny do 2019 roku, ale pokrycie sumy transferowej oscylującej w granicach 600 tysięcy euro, na które jest wyceniany, nie powinno stanowić trudności dla przedstawicieli włoskiego klubu. Większym problemem mogą okazać się jednak terminy – mało prawdopodobne jest, że ekipa z Florencji zdąży przeprowadzić transakcję do jutra, dlatego też niewykluczone, że Twatiha trafi do Włoch dopiero w styczniu przyszłego roku. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy