Tassotti w Realu Madryt?

Tassotti w Realu Madryt? fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Football Italia

Adriano Galliani dał do zrozumienia, że asystent Seedorfa Mauro Tassotti dołączy do Carlo Ancelottiego w Realu Madryt.

Dyrektor generalny włoskiego klubu wypowiedział się przed spotkaniem Milanu z Sassuolo, stwierdzając, że może być to ostatni mecz Tassottiego na ławce trenerskiej zespołu.

- Asystenci trenera tworzą pary ze szkoleniowcami, a on może stworzyć taki duet z innym szkoleniowcem, który opuścił Milan. Zobaczymy, jak to będzie. Nie jest powiedziane, że na pewno odejdzie ze stanowiska – powiedział Galliani.

Tassotti był wcześniej zawodnikiem “Rossonerich” i od 2001 roku pełni funkcję asystenta różnych szkoleniowców tego zespołu – pracował z Ancelottim, Leonardo, Allegrim i teraz z Seedorfem.

- Jest wiele powodów, by odejść. Pewne historie się zaczynają i kiedyś muszą się skończyć. Poczekajmy, co się wydarzy – stwierdził niejednoznacznie Tassotti.

Jeśli chodzi o byłych współpracowników 54-latka to najbardziej prawdopodobna wydaje się jego ponowna współpraca z Ancelottim, jako że na San Siro pracowali ze sobą przez osiem lat.

Obecny asystent szkoleniowca “Królewskich” Zinedine Zidane opuszcza hiszpański klub tego lata, dlatego istnieje wakat na tym stanowisku.

Inną opcją dla Tassottiego jest pójście za Allegrim do jego nowej pracy. Nie jest jednak jasne, gdzie to będzie miało miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy