Telewizja Polska pokaże decydujące mecze II ligi. TRZY zespoły biją się o bezpośredni awans!

Telewizja Polska pokaże decydujące mecze II ligi. TRZY zespoły biją się o bezpośredni awans!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ó

Telewizja Polska pokaże kluczowe dla losów awansu spotkania z ostatniej serii gier w II lidze.

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 34. kolejka zmagań w trzeciej klasie rozgrywkowej w naszym kraju, która zadecyduje o tym, które dwa zespołu już teraz zapewnią sobie możliwość występów na zapleczu Ekstraklasy w nadchodzącym sezonie.

Na chwilę obecną najbliżej osiągnięcia tego celu są Górnik Łęczna i Widzew Łódź, które przewodzą tabeli II ligi z dorobkiem odpowiednio 60 i 59 punktów. Tuż za nimi znajduje się jednak GKS Katowice z 58 „oczkami” mający realne szanse na to, aby zakończyć rozgrywki na pierwszym miejscu.

Ekipie z województwa śląskiego może być trudno przeskoczyć wspomnianych rywali, ponieważ w ostatniej serii gier mierzy się z najbardziej wymagającym przeciwnikiem w postaci Resovii, która w dalszym ciągu liczy się w walce o zajęcie jednej z pozycji premiowanej udziałem w barażach o I ligę.

Stosunkowo najłatwiejsze zadanie do wykonania ma Górnik Łęczna, bo jego rywalem jest już zdegradowana Legionovia, ale mimo to ostatnie wyniki dają pewną nadzieję ekipie z Legionowa na godne pożegnanie się z trzecią klasą rozgrywką.

Z kolei Widzew Łódź prezentuje się bardzo przeciętnie po wznowieniu rywalizacji i walczący o utrzymanie Znicz Pruszków na pewno nie odda im łatwo pola.

Wszystkie te trzy spotkania zostaną pokazane w formie transmisji łączonej 25 lipca na TVP Sport, TVPSport.pl i aplikacji mobilnej. Studio przed tymi spotkaniami rozpocznie się o godzinie 16:30, a same mecze o 17:00.

Ponadto Telewizja Polska umożliwiła obejrzenie całych pojedynków Widzewa i GKS-u Katowice odpowiednie na TVP 3 Łódź oraz Katowice.

Transmisja łączona z ostatniej serii gier w II lidze - 25 lipca godz. 17:00

Legionovia – Górnik Łęczna [TVP Sport]
Widzew Łódź – Znicz Pruszków [TVP Sport, TVP 3 Łódź]
GKS Katowice – Resovia [TVP Sport, TVP 3 Katowice]

Przypominamy także, że starcia barażowe o I ligę odbędą się 28 i 31 lipca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy