Telewizja Polska pokaże hitowe mecze II ligi

Telewizja Polska pokaże hitowe mecze II ligi
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: GKS Katowice I Widzew Łódź I Resovia

Telewizja Polska pokaże najciekawsze spotkania nadchodzących kolejek II ligi.

Na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie drużyn, które jeszcze nie tak dawno temu rywalizowały w Ekstraklasie. W ramach 23. kolejki II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy) TVP Sport przeprowadzi transmisję ze spotkania GKS-u Katowice z Górnikiem Łęczna. Starcie trzeciego z drugim zespołem drugoligowej tabeli odbędzie się w środę 3 czerwca. Pierwszy gwizdek o 20:05.

Kilka dni później, w niedzielę, w TVP 3 będzie można zobaczyć mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Widzewem Łódź. W 22 dotychczasowych spotkaniach Widzew zdobył 47 punktów i przewodzi drugoligowej tabeli. Stal jest dziewiąta.

W ramach 25. kolejki TVP 3 pokaże z kolei starcie Resovii z Łęczną. Aktualnie rzeszowianie plasują się na czwartej lokacie, tracąc do ekipy z województwa lubelskiego tylko punkt.

Wykaz transmisji:

23. kolejka: GKS Katowice – Górnik Łęczna, 3 czerwca, 20:05;
24. kolejka: Stal Rzeszów – Widzew Łódź, 7 czerwca, 13:05;
25. kolejka: Resovia – Górnik Łęczna, 14 czerwca, 13:05.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy