Testy medyczne Rafała Leszczyńskiego

Testy medyczne Rafała Leszczyńskiego fot. Chrobry Głogów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Testy medyczne przed przenosinami do Śląska Wrocław przechodzi Rafał Leszczyński - udało nam się dowiedzieć.

Zmiany na stanowisku trenerskim i przybycie Ivana Đurđevicia do Śląska Wrocław powodują, że w nowym sezonie szykuje się nowe otwarcie. Do tej pory zespół wzmacniali Martin Konczkowski, Jakub Lutostański oraz Michał Rzuchowski. Teraz do tej grupy dołączy także Rafał Leszczyński.

Wcześniej o tej sprawie pisał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, który informował, że wkrótce ta transakcja stanie się faktem. Z naszych ustaleń wynika natomiast, że golkiper przechodzi właśnie testy medyczne.

Jeśli te wypadną pomyślnie, złoży podpis pod kontraktem, a Chrobry Głogów zarobi na nim niecałe 100 tysięcy złotych.

W nowym miejscu będzie miał za zadanie załatać lukę po odejściu Matúša Putnocký'ego. Za tym ruchem bardzo mocno optował jego były trener, a obecny Śląska, czyli wspomniany Ivan Đurđević.

Rywalem Leszczyńskiego w walce o wyjściowy skład będzie przede wszystkim Michał Szromnik.

30-latek rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu Ekstraklasy łącznie 35 spotkań. W osiemnastu z nich notował czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy