Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić

Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pietro Mazzara [Milannews.it]

Wyciągnięcie Theo Hernándeza z Milanu przez Bayern Monachium, jeśli ten poczyni kroki w tym kierunku, nie będzie takie łatwe - sugeruje Pietro Mazzara na łamach Milannews.it.

Theo Hernández od jakiegoś czasu jest kandydatem na następcę Alphonso Daviesa w Bayernie Monachium. Kanadyjczyka łączy się z przenosinami do Realu Madryt. W poniedziałek na łamach Theathletic.com można było przeczytać, że lewy obrońca doszedł do porozumienia z „Królewskimi”, co wcześniej sugerowało już Relevo.com.

Do sprawy odniósł się również Christian Falk, który poinformował, że 23-latek na mocy nowej umowy oczekiwałby w Bawarii 20 milionów euro rocznie, a monachijczycy nie chcą tyle zaoferować. Niemiecki dziennikarz napisał, że jeżeli Davies odejdzie, Bayern będzie starał się o Theo Hernándeza.

Gracz Milanu już wcześniej był wymieniany jako kandydat do transferu do mistrza Niemiec.

Co na to Pietro Mazzara?

Dziennikarz będący bliżej „Rossonerich” uważa, że wycena 26-latka opiewa na około 100 milionów euro. Podkreślił on, iż z góry ma odstraszać kluby chcące zbliżyć się do negocjacyjnego stołu.

Celem władz Milanu na nadchodzące miesiące są rozmowy z Hernándezem i jego przedstawicielami dotyczące przedłużenia umowy, która obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Pragnieniem działaczy ma być związanie się z nim długoterminowym kontraktem.

Wiele będzie zależało od podejścia do sprawy samego Francuza i tego, czy zechce kontynuować karierę we Włoszech, czy spróbować swoich sił w innym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy