Thierry Henry łączony z objęciem angielskiej drużyny. Rozmowy ruszyły

Thierry Henry łączony z objęciem angielskiej drużyny. Rozmowy ruszyły fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Thierry Henry to nowy kandydat do poprowadzenia Bournemouth - podaje Sky Sports.

Kilka dni temu brytyjskie media łączyły już z posadą menedżera „Wisienek” Patricka Vieirę, Davida Wagnera i Johna Terry’ego. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami wśród kandydatów do przejęcia obowiązków zwolnionego Jasona Tindalla znalazł się również Henry. Władze Bournemouth są już po rozmowach z Francuzem.

Kandydatura jest realna, choć na razie nie wiadomo, jak Henry zapatruje się na pozostawienie obecnej pracy. 43-latek od końcówki 2019 roku jest opiekunem Montreal Impact. W sezonie 2020 jego drużyna zajęła dziewiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. Dotychczasowy bilans Francuza za sterami kanadyjskiej ekipy to dziewięć zwycięstw, cztery remisy i 16 porażek.

Przypomnijmy, że wcześniej Henry był szkoleniowcem AS Monaco. Jego przygoda z nim trwała niecałe trzy miesiące.

Bournemouth z dorobkiem 46 punktów zdobytych w 29 meczach zajmuje szóste miejsce w tabeli Championship, a więc drugiego angielskiego szczebla.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy