To będzie pierwszy letni transfer FC Barcelony? „Jeden warunek”

To będzie pierwszy letni transfer FC Barcelony? „Jeden warunek” fot. Ian Peter Morton / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Xavi Campos

Dyrektor sportowy FC Barcelony Mateu Alemany spotkał się w ostatnich tygodniach z agentem Iñigo Martíneza - donosi Xavi Campos. Być może to własnie on będzie pierwszym letnim wzmocnieniem, o ile uda się go zarejestrować w LaLidze.

FC Barcelona nadal nie uporała się ze wszystkimi problemami finansowymi i między innymi dlatego w styczniu nie udało się dopiąć transferów Bernardo Silvy oraz Sofyana Amrabata.

Na Camp Nou mimo to myślą już o przyszłości i letnim oknie transferowym. Wtedy bowiem działacze planują zasilić kadrę pierwszego zespołu.

Zakończenie kariery przez Gerarda Piqué poskutkowało tym, że Xavi chciałby dostać dodatkowego defensora. W zimie czyniono przymiarki pod transfer Iñigo Martíneza, ale na przeszkodzie stanęły względy proceduralne.

Sam zawodnik mimo to do Barcelony się nie zraził i nadal chce tam trafić. Między innymi dlatego doszło w ostatnich tygodniach do spotkania agenta zawodnika z dyrektorem sportowym Mateu Alemanym.

Przedstawiciel „Blaugrany” zapewnił, że 31-latek nadal jest w orbicie zainteresowań, ale jego transfer dojdzie do skutku pod pewnym warunkiem. Na ten moment bowiem klub z Katalonii nie jest w stanie zagwarantować, że uda się zarejestrować Hiszpana.

Jeśli misja zakończy się sukcesem, Martínez trafi do Barcelony w ramach wolnego transferu, bo jego kontrakt z Athletic Club wygasa 30 czerwca 2023 roku.

19-krotny reprezentant Hiszpanii rozegrał w tym sezonie łącznie dziesięć spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy