To on prawdopodobnie zastąpi Michała Probierza w reprezentacji Polski do lat 21

To on prawdopodobnie zastąpi Michała Probierza w reprezentacji Polski do lat 21 fot. Marcin Bulanda/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszlo.com

Reprezentacja Polski do lat 21 będzie miała nowego selekcjonera, a zostanie nim Miłosz Stępiński - informuje Weszlo.com. Zastąpi Michała Probierza.

Reprezentacja Polski w środę będzie miała nowego selekcjonera. Z posadą pożegnał się Fernando Santos.

Rozstanie z Portugalczykiem nie powinno dziwić, bo prowadzony przez niego zespół prezentował się w eliminacjach do EURO 2024 zdecydowanie poniżej oczekiwań. Przegrał między innymi z Mołdawią czy Albanią i w tabeli grupy plasuje się na czwartym miejscu.

Wiele jest przesłanek ku temu, że nowym selekcjonerem zostanie Michał Probierz.

To z kolei generuje wakat na stanowisku szkoleniowca drużyny narodowej do lat 21. Kto zastąpi byłego trenera Jagiellonii Białystok i Cracovii?

Jak informuje Weszlo.com, schedę po Probierzu ma przejąć Miłosz Stępiński.

Do tej pory prowadził on ekipę do lat 20. Miał on już rzekomo pożegnać się z zawodnikami na specjalnej grupie.

49-latek to były analityk Zagłębie Lubin, który pracował też z reprezentacją Polski kobiet.

Od marca 2020 roku prowadzi drużynę narodową do lat 20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy