Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO]

Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Max Kruse wykorzystał fakt udzielania wywiadu po odniesieniu zwycięstwa nad Arabią Saudyjską (3:2) w drugim spotkaniu grupowym na Igrzyskach Olimpijskich do... oświadczenia się swojej dziewczynie przebywającej w Niemczech.

Reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów prowadzona przez Stefana Kuntza znalazła się w trudnym położeniu po poniesieniu porażki z Brazylią (2:4) w meczu otwierającym rywalizację w grupie D.

W związku z tym nie mogła sobie pozwolić na zanotowanie potknięcia w starciu z Arabią Saudyjską. Ekipa z Azji postawiła zacięty opór faworyzowanemu zespołowi z Europy, ale ostatecznie zeszła z boiska pokonana.

Radości z zaistniałego faktu nie ukrywał Max Kruse i postanowił wykorzystać ten moment oraz swoją obecność przed kamerami ARD do... oświadczenia się swojej dziewczynie znajdującej się 9000 kilometrów od niego.

- Chciałem w sumie poczekać, aż strzelę gola, ale kto wie, co się może wydarzyć - powiedział nieco poddenerwowany 33-latek i następnie ściągnął kapitańską opaskę oraz koszulkę reprezentacyjną, aby pokazać światu t-shirt z napisem w języku kurdyjskim - „Kocham Cię. Czy wyjdziesz za mnie?”.

Doświadczony napastnik ukląkł jednocześnie na jedno kolano i wyraził nadzieję na otrzymanie pozytywnego odzewu z Berlina, gdzie przebywa wybranka jego serca - Dilara Mardine.

Niedługo później zaczęły w mediach społecznościowych pojawiać się informacje wskazujące na to, że partnerka reprezentanta Niemiec zgodziła się za niego wyjść, co potwierdził także sam Kruse w filmie zamieszczonym na Instagramie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy