Tokio 2020: Składy na Egipt - Hiszpania. Nie brakuje uczestników EURO 2020

Tokio 2020: Składy na Egipt - Hiszpania. Nie brakuje uczestników EURO 2020
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympics.com

Znamy składy na mecz grupy C turnieju piłkarskiego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio pomiędzy Egiptem a Hiszpanią.

Spotkanie między Egiptem a Hiszpanią będzie pierwszym na piłkarskim turnieju mężczyzn. W grupie C są jeszcze Argentyna i Australia.

W składzie hiszpańskiego zespołu nie brakuje uczestników niedawnego EURO 2020, w tym Unaia Simóna, Erica Garcíí, Pau Torresa, Pedriego, Daniego Olmo czy Mikela Oyarzabala. Są również Dani Ceballos i Marco Asensio.

Mecz rozgrywany w Sapporo rozpocznie się o 9:30.

EGIPT: El-Shenawy; Eraky, Galal, Hegazy, El-Wench, Fotouh, Tawfik, Ashour, Sobhi, Rayan, Mohamed.
Ławka: Hamdy, Fouad, Mohsen, Adel, Ramadan, Mansy, Sobhy.

HISZPANIA: Unai Simon; Mingueza, Pau Torres, Eric Garcia, Miranda, Pedri, Merino, Olmo, Ceballos, Asensio, Oyarzabal.
Ławka: Cucurella, Vallejo, Mir, Fernandez, Soller, Moncayola, Gil.

Tokio 2020: Składy na Meksyk - Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy