Tomasz Kędziora na radarze Romy

Tomasz Kędziora na radarze Romy fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Alfredo Pedullà podaje, że Roma kontaktowała się z Dynamem Kijów w sprawie Tomasza Kędziory.

Włoski dziennikarz nie przedstawił na razie więcej szczegółów, ale jego zdaniem rzymski klub jest zainteresowany 16-krotnym reprezentantem Polski i pytał już Dynamo o możliwość jego pozyskania.

Kędziora jest zawodnikiem Dynama od 2017 roku, kiedy to przeniósł się na Ukrainę z Lecha Poznań za półtora miliona euro. 26-letni prawy obrońca rozegrał od tamtej pory 118 meczów w koszulce ekipy z Kijowa (pięć goli i 14 asyst). Na koncie ma Puchar oraz dwa Superpuchary Ukrainy.

Kontrakt defensora z Dynamem wygasa w przyszłym roku. Informacje na temat tego, że może on opuścić Kijów, pojawiały się już kilka miesięcy temu.

Roma zajęła piąte miejsce w tabeli Serie A i w nowym sezonie będzie rywalizowała w Lidze Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy