Tomasz Kędziora na radarze Romy

Tomasz Kędziora na radarze Romy fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Alfredo Pedullà podaje, że Roma kontaktowała się z Dynamem Kijów w sprawie Tomasza Kędziory.

Włoski dziennikarz nie przedstawił na razie więcej szczegółów, ale jego zdaniem rzymski klub jest zainteresowany 16-krotnym reprezentantem Polski i pytał już Dynamo o możliwość jego pozyskania.

Kędziora jest zawodnikiem Dynama od 2017 roku, kiedy to przeniósł się na Ukrainę z Lecha Poznań za półtora miliona euro. 26-letni prawy obrońca rozegrał od tamtej pory 118 meczów w koszulce ekipy z Kijowa (pięć goli i 14 asyst). Na koncie ma Puchar oraz dwa Superpuchary Ukrainy.

Kontrakt defensora z Dynamem wygasa w przyszłym roku. Informacje na temat tego, że może on opuścić Kijów, pojawiały się już kilka miesięcy temu.

Roma zajęła piąte miejsce w tabeli Serie A i w nowym sezonie będzie rywalizowała w Lidze Europy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy