Toni Kroos zmienia plany? Piłkarz blisko wyjaśnienia przyszłości

Toni Kroos zmienia plany? Piłkarz blisko wyjaśnienia przyszłości fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Toni Kroos zdecydował się podpisać nowy kontrakt z Realem Madryt - przekonuje „AS”.

Doświadczony pomocnik dawał nie tak dawno wielokrotnie do zrozumienia, że nie będzie na siłę przedłużał profesjonalnej kariery i idealnym momentem byłoby dla niego jej zakończenie w drużynie „Królewskich” wraz z zakończeniem sezonu 2022/2023.

Przedstawiciele zespołu są jednak bardzo zadowoleni z formy prezentowanej przez 32-letniego zawodnika i czynili w ostatnim czasie szereg zabiegów, mających na celu przekonanie piłkarza do dalszego kontynuowania przygody z futbolem.

Dziennikarze „AS-a” przekonują, że Real Madryt osiągnął na tym polu pełny sukces i Toni Kroos zgodził się na przedłużenie współpracy o jeszcze jeden rok.

Na razie obie strony nie omówiły jeszcze szczegółów, ale to wydaje się być tylko formalnością i w niedalekim czasie powinniśmy ujrzeć stosowny komunikat ze strony byłego reprezentanta Niemiec oraz klubu.

Wspomniane źródło uważa, ze wkrótce nową umową z „Królewskimi” zwiąże się także Karim Benzema. Nieco inaczej prezentuje się za to sytuacja 37-letniego Luki Modricia, bo aktualny mistrz Hiszpanii i zawodnik nie śpieszą się z podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

Kroos trafił do Realu Madryt z Bayernu Monachium za 25 milionów euro w lipcu 2014 roku.

W obecnych rozgrywkach wystąpił w ośmiu meczach, notując w nich dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy