Torino z ofertą za Linettego

Torino z ofertą za Linettego fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Karol Linetty jeszcze tego lata może trafić do Torino, które właśnie złożyło za niego oficjalną propozycję.

Środkowy pomocnik, którego umowa wygasa w połowie 2021 roku, najprawdopodobniej wkrótce odejdzie z Sampdorii. Nie oznacza to jednak, że opuści on rozgrywki Serie A.

Zainteresowanie nim od pewnego czasu wykazuje „Granata” i choć pojawiały się już informacje, jakoby transfer Polaka był przesądzony, nieco inaczej sytuację przedstawia Nicolò Schira. Włoski dziennikarz potwierdza fakt toczących się negocjacji pomiędzy oboma klubami, ale zaznacza, że porozumienie wciąż nie zostało zawarte.

Jednocześnie do siedziby ekipy z Genui wpłynąć miała oficjalna oferta za 25-latka i szacowana jest ona na osiem milionów euro. Wcześniej w kontekście transferu gracza środka pola przewijała się liczba o dwa miliony wyższa.

Zważywszy jednak na najświeższe doniesienia, wydaje się, że 23-krotny reprezentant „Biało-Czerwonych” jest zdecydowanie bliżej przenosin do zespołu, w którym nie tak dawno stery na ławce trenerskiej przejął Marco Giampaolo. Obaj panowie w przeszłości współpracowali już ze sobą i teraz są duże szanse na to, że niedługo odświeżą znajomość.

Dorobek Linetty’ego z minionej kampanii to 30 meczów, cztery gole i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy