Tottenham: Antonio Conte wierzy, że Hugo Lloris zostanie w zespole na kolejny sezon

Tottenham: Antonio Conte wierzy, że Hugo Lloris zostanie w zespole na kolejny sezon fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Tottenham

Hugo Lloris wciąż gra na najwyższym poziomie. Jego kontrakt z Tottenhamem wygasa po zakończeniu obecnego sezonu, jednak Antonio Conte wierzy, że uda się go zatrzymać na dłużej.

Wciąż nieznana jest przyszłość Hugo Llorisa, któremu po zakończeniu obecnego sezonu wygasa kontrakt z Tottenhamem. Pomimo tego, że wciąż nie doszło do finalizacji rozmów, środowisko klubu wierzy, że uda się zatrzymać go na dłużej.

Takiego samego zdania jest Antonio Conte. Lloris był jednym z bohaterów sobotniego meczu Premier League przeciwko Watfordowi, bowiem kilkukrotnie uratował Tottenham przed utratą gola w końcówce i utrzymał skromne prowadzenie. Włoski menedżer pochwalił na konferencji występ 35-letniego golkipera i przekonywał, że ten świetnie czuje się w Londynie.

- W tych okolicznościach, można zobaczyć poziom bramkarza. Kiedy przez cały mecz nie ratował, ale nadal koncentrował się na drużynie. To jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ kiedy rozmawiam z drużyną, komunikacja i połączenie między bramkarzem a zespołem są bardzo ważne.

- Dziś Hugo pokazał, że prezentuje najwyższy poziom i zawsze jest skoncentrowany. On jest dla nas bardzo ważny i jestem pewien, że w najbliższej przyszłości znajdziemy rozwiązanie, ponieważ on kocha Tottenham, a Tottenham kocha jego – uważa Conte.

Lloris trafił do Tottenhamu w sierpniu 2012 roku, opuszczając tym samym Olympique Lyon. W Londynie zawsze prezentował wysoki poziom i zapracował na miano klubowej legendy. Łącznie rozegrał 316 meczów w Premier League, a 113 z nich zakończył z czystym kontem. Od kilka lat pełni rolę pierwszego kapitana „Kogutów”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy