Tottenham: Antonio Conte wierzy, że Hugo Lloris zostanie w zespole na kolejny sezon

Tottenham: Antonio Conte wierzy, że Hugo Lloris zostanie w zespole na kolejny sezon fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Tottenham

Hugo Lloris wciąż gra na najwyższym poziomie. Jego kontrakt z Tottenhamem wygasa po zakończeniu obecnego sezonu, jednak Antonio Conte wierzy, że uda się go zatrzymać na dłużej.

Wciąż nieznana jest przyszłość Hugo Llorisa, któremu po zakończeniu obecnego sezonu wygasa kontrakt z Tottenhamem. Pomimo tego, że wciąż nie doszło do finalizacji rozmów, środowisko klubu wierzy, że uda się zatrzymać go na dłużej.

Takiego samego zdania jest Antonio Conte. Lloris był jednym z bohaterów sobotniego meczu Premier League przeciwko Watfordowi, bowiem kilkukrotnie uratował Tottenham przed utratą gola w końcówce i utrzymał skromne prowadzenie. Włoski menedżer pochwalił na konferencji występ 35-letniego golkipera i przekonywał, że ten świetnie czuje się w Londynie.

- W tych okolicznościach, można zobaczyć poziom bramkarza. Kiedy przez cały mecz nie ratował, ale nadal koncentrował się na drużynie. To jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ kiedy rozmawiam z drużyną, komunikacja i połączenie między bramkarzem a zespołem są bardzo ważne.

- Dziś Hugo pokazał, że prezentuje najwyższy poziom i zawsze jest skoncentrowany. On jest dla nas bardzo ważny i jestem pewien, że w najbliższej przyszłości znajdziemy rozwiązanie, ponieważ on kocha Tottenham, a Tottenham kocha jego – uważa Conte.

Lloris trafił do Tottenhamu w sierpniu 2012 roku, opuszczając tym samym Olympique Lyon. W Londynie zawsze prezentował wysoki poziom i zapracował na miano klubowej legendy. Łącznie rozegrał 316 meczów w Premier League, a 113 z nich zakończył z czystym kontem. Od kilka lat pełni rolę pierwszego kapitana „Kogutów”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy