Tottenham: Antonio Conte wreszcie rozpoczyna zimowe okno. Pierwszy transfer tuż-tuż

Tottenham: Antonio Conte wreszcie rozpoczyna zimowe okno. Pierwszy transfer tuż-tuż fot. LiveMedia / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio

Tottenham Hotspur jest gotów wypożyczyć z opcją kupna Sofyana Amrabata. Marokańczyk wykazał zainteresowanie przeprowadzką z Fiorentiny i sprawa zmierza do szczęśliwego finału - informują Sky Sport Italia, Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio.

Negocjacje odnośnie odejścia Tanguya Ndombele krok po kroku posuwają się naprzód. Jak zdążył przekazać Fabrizio Romano, Paris Saint-Germain zgodziło się wziąć na siebie pełne wynagrodzenie zawodnika, ale nim wypożyczenie stanie się faktem, drużynę opuścić musi Junior Dina Ebimbe, któremu najbliżej do Bayeru Leverkusen.

Tymczasem trwają rozmowy z Fiorentiną w sprawie angażu Sofyana Amrabata. Według Romano uczestnik Pucharu Narodów Afryki 2021 jest zdecydowany na dołączenie do „Kogutów”, a londyńska ekipa ma już przygotowaną ofertę dotyczącą wypożyczenia do 30 czerwca z opcją kupna za 16 milionów euro.

Jak podkreślają wspomniany dziennikarz, stacja Sky Sport Italia oraz Gianluca Di Marzio, wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia. W międzyczasie Tottenham Hotspur opuścić powinien jeszcze Dele Alli, obiekt pożądania kilku ekip z Anglii, ale nie tylko.

Wracając do Amrabata, w tym sezonie rozegrał 12 spotkań w barwach „Violi”, a łącznie zgromadził 45 występów. Antonio Conte nie chciał w swoich szeregach Ndombele, naciskając na angaż innego gracza, i wygląda na to, że marzenie włoskiego menedżera się spełni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy