Tottenham: Conte przedstawił żądania. Pięciu piłkarzy na liście życzeń, możliwy głośny powrót

Tottenham: Conte przedstawił żądania. Pięciu piłkarzy na liście życzeń, możliwy głośny powrót fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Antonio Conte jest coraz bliżej posady menedżera w Tottenhamie Hotspur. Świadczy o tym fakt, że przedstawił on już klubowym władzom listę piłkarzy, jakich chciałby otrzymać podczas letniego okna transferowego. Znalazł się na niej chociażby Christian Eriksen - informuje „Daily Mirror”.

Po odejściu z Interu Mediolan, na horyzoncie pojawiła się możliwość przyjazdu do Realu Madryt. „Los Blancos” początkowo byli mocno zainteresowani zatrudnieniem Włocha, ale po dogłębnej analizie uznali, że jest on zbyt porywczy i oczekuje wzmocnień, których zwyczajnie są oni w stanie zrealizować. Mając to na uwadze, 51-latek musi szukać dalej.

Nową opcją dla niego jest Tottenham Hotspur, który najchętniej przywróciłby na dawne stanowisko Mauricio Pochettino. Paris Saint-Germain nie zamierza jednak wypuszczać Argentyńczyka, dlatego trwają już rozmowy z Antonio Conte.

Zdaniem „Daily Mirror” negocjacje są na zaawansowanym etapie, o czym świadczą przedstawione żądania przez doświadczonego szkoleniowca. Zażyczył on sobie sprowadzeniu pięciu konkretnych piłkarzy, a Daniel Levy już obiecał mu fundusze na realizację transferów.

Na liście znaleźli sami dobrzy znajomi Włocha. Otwiera ją Milan Škriniar, defensor Interu Mediolan, dalej jest jego klubowy kolega Ivan Perišić. Kolejne miejsca zajmują Nemanja Matić (Manchester United), Olivier Giroud (Chelsea) oraz Christian Eriksen (Inter Mediolan).

Z całej piątki najciekawiej prezentuje się nazwisko tego ostatniego. Duńczyk, przed wyjazdem do Włoch, występował właśnie w ekipie „Kogutów” i rozegrał ponad 300 spotkań. Rozstawał się z nią jednak w nie najlepszych nastrojach, wręcz żądając zgody na odejście.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy