Tottenham i West Ham United po napastnika Beşiktaşu

Tottenham i West Ham United po napastnika Beşiktaşu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: 90min.com

Na celowniku Tottenhamu i West Hamu znalazł się Cyle Larin, o czym informuje „90min.com”.

Beşiktaş pewnie zmierza po mistrzostwo Turcji. Ewentualny tytuł to przede wszystkim zasługa sztabu szkoleniowego oraz kolektywu. Lwia część jednak też zasługa indywidualności.

W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o zawodniku, który jest nie tylko najlepszym strzelcem wspomnianej ekipy, ale i drugim najlepszym snajperem ligi. Jest nim Cyle Larin.

26-latek, który trafił nad Bosfor z Orlando City zimą 2018 roku, to jedno z objawień tego sezonu. Dobrą postawą przykuł zresztą ewentualnych nabywców.

Jak informuje serwis 90min.com, graczem szczególnie interesują się przedstawiciele Premier League. Mowa o Tottenhamie oraz West Hamie.

Dużym atutem tego gracza jest fakt, że może grać zarówno w roli środkowego napastnika, jak i skrzydłowego.

Reprezentant Kanady rozegrał w trwającym sezonie 41 spotkań. W tym czasie strzelił 23 bramki i zanotował cztery asysty.

Kontrakt wiąże Larina do 30 czerwca 2022 roku. Najbliższe lato to zatem ostatni moment, w którym Beşiktaş będzie mógł zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze, o ile ten nie parafuje nowej umowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy