Tottenham naciska na transfer jeszcze jednego defensora z Bundesligi

Tottenham naciska na transfer jeszcze jednego defensora z Bundesligi fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1

Tottenham planuje złożyć Bayerowi Leverkusen ofertę za Edmonda Tapsobę - poinformował Patrick Berger ze Sport1.

Przedstawiciele „Kogutów” domykają ostatnie formalności związane z pozyskaniem Micky'ego van de Vena z VfL Wolfsburg.

Patrick Berger ze Sport1 uważa, że nie musi on być jedynym defensorem z Bundesligi, który tego lata zawita do londyńskiego klubu, ponieważ ten naciska też na sprowadzenie Edmonda Tapsoby z Bayeru Leverkusen.

Reprezentant Burkina Faso znajduje się od pewnego czasu w kręgu zainteresowań Tottenhamu. Do tej pory nic pozytywnego z tego nie wynikło, bo strona niemiecka nie myśli o sprzedaży środkowego obrońcy i on sam nie wywiera jakiegokolwiek nacisku na zmianę otoczenia.

Mimo to przedstawiciel Premier League podchodzi z entuzjazmem do podjęcia próby sprowadzenia 24-letniego zawodnika, za którego przygotowuje ofertę w wysokości 45 milionów euro plus bliżej nieokreślone bonusy.

Bayer Leverkusen odrzuci zapewne tę propozycję, bo oczekuje znacznie więcej za defensora, by w ogóle rozważyć zmianę aktualnego stanowiska.

Tapsoba trafił do ekipy z Bundesligi z Vitória SC za łącznie 20,2 miliona euro w styczniu 2020 roku.

Miniony sezon zakończył z dorobkiem dwóch trafień i dwóch asyst w 47 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy