Tottenham przechwyci transfer Arsenalu?!

Tottenham przechwyci transfer Arsenalu?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport

Jak informują francuskie media, Tottenham Hotspur włączył się do walki o angaż Williama Saliby. „Koguty” z miejsca przelicytowały Arsenal, który walczy o tego zawodnika od dłuższego czasu.

Podczas gdy negocjacje „Kanonierów” z Saint-Étienne chyliły się ku końcowi, a transfer był właściwie sformalizowany, do rozmów włączył się inny londyński klub Tottenham Hotspur.

RMC Sport informuje, że „Koguty” szybko przebiły ofertę swojego rywala z Premier League i tym samym wyrosły na głównego faworyta do pozyskania utalentowanego zawodnika. 

Dodajmy, że do tej pory Arsenal proponował 30 milionów euro plus bonusy, a dodatkowo jego obecny klub mógłby z niego korzystać podczas najbliższego sezonu. Byłoby to możliwe dzięki wypożyczeniu. Tymczasem finalista Ligi Mistrzów jest gotów zapłacić ponad 30 milionów euro, co przykuło wagę dyrekcji Saint-Étienne.

Dlatego też już w najbliższą sobotę ma się odbyć spotkanie z przedstawicielami „Kogutów” i jeśli „Kanonierzy” szybko nie poprawią swojej oferty, 18-letni Francuz trafi pod skrzydła Mauricio Pochettino.

W ubiegłym sezonie William Saliba zadebiutował w seniorskim futbolu, notując 19 występów w koszulce klubowej. Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa w połowie 2023 roku. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy