Tottenham przechwyci transfer Arsenalu?!

Tottenham przechwyci transfer Arsenalu?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport

Jak informują francuskie media, Tottenham Hotspur włączył się do walki o angaż Williama Saliby. „Koguty” z miejsca przelicytowały Arsenal, który walczy o tego zawodnika od dłuższego czasu.

Podczas gdy negocjacje „Kanonierów” z Saint-Étienne chyliły się ku końcowi, a transfer był właściwie sformalizowany, do rozmów włączył się inny londyński klub Tottenham Hotspur.

RMC Sport informuje, że „Koguty” szybko przebiły ofertę swojego rywala z Premier League i tym samym wyrosły na głównego faworyta do pozyskania utalentowanego zawodnika. 

Dodajmy, że do tej pory Arsenal proponował 30 milionów euro plus bonusy, a dodatkowo jego obecny klub mógłby z niego korzystać podczas najbliższego sezonu. Byłoby to możliwe dzięki wypożyczeniu. Tymczasem finalista Ligi Mistrzów jest gotów zapłacić ponad 30 milionów euro, co przykuło wagę dyrekcji Saint-Étienne.

Dlatego też już w najbliższą sobotę ma się odbyć spotkanie z przedstawicielami „Kogutów” i jeśli „Kanonierzy” szybko nie poprawią swojej oferty, 18-letni Francuz trafi pod skrzydła Mauricio Pochettino.

W ubiegłym sezonie William Saliba zadebiutował w seniorskim futbolu, notując 19 występów w koszulce klubowej. Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa w połowie 2023 roku. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Víctor Valdés rozpoczyna karierę trenerską OFICJALNIE: Víctor Valdés rozpoczyna karierę trenerską Kara za treningi grupowe zdecyduje o mistrzostwie Austrii?! [OFICJALNIE] Kara za treningi grupowe zdecyduje o mistrzostwie Austrii?! [OFICJALNIE] Szykuje się serial o agencie piłkarskim. W roli głównej Salvatore Esposito znany z „Gomorry” Szykuje się serial o agencie piłkarskim. W roli głównej Salvatore Esposito znany z „Gomorry” Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków zaoszczędzi na wynajmie stadionu [OFICJALNIE] Wisła Kraków zaoszczędzi na wynajmie stadionu [OFICJALNIE] II liga: TVP wybrała transmitowane mecze II liga: TVP wybrała transmitowane mecze Puchar Polski: Półfinały wylosowane Puchar Polski: Półfinały wylosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy