Transfer błyskawiczny?! Kontuzja Chielliniego, Juventus chce weterana

Transfer błyskawiczny?! Kontuzja Chielliniego, Juventus chce weterana
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia

Juventus ostatniego dnia zimowego okna transferowego może sprowadzić kolejnego środkowego obrońcę w związku z kontuzją Giorgio Chielliniego.

Giorgio Chiellini wybiegł dzisiaj w pierwszym składzie Juventusu na mecz Pucharu Włoch przeciwko Atalancie, jednak musiał opuścić boisko już w 27. minucie z powodu razu. W związku z tym działacze Turynu błyskawicznie postanowili znaleźć zastępcę, póki otwarte jest okno transferowe.

Wybór padł na niezwykle doświadczonego Bruno Alvesa z Parmy. 37-letni stoper rodem z Portugalii jest w tym sezonie podstawowym piłkarzem - wystąpił w 20 meczach Serie A, strzelając nawet dwie bramki.

Według Sky Italia Parma oczekuje za swojego zawodnika przynajmniej dwóch milionów euro, ponieważ chciała mu zaoferować przedłużenie wygasającej w czerwcu umowy, a dodatkowo trudno będzie sprowadzić jego następcę w czwartek, czyli ostatniego dnia zimowego mercato.

Juventus zmaga się z plagą kontuzji na środku obrony. Wcześniej urazy odnieśli Andrea Barzagli i Leonardo Bonucci. W międzyczasie sprowadzono 31-letniego Martína Cáceresa na wypożyczenie do końca sezonu z Lazio. Urugwajczyk jednak bezpośrednio zastąpił Medhiego Benatię, który odszedł do Al-Duhail. Sytuacja z Chiellinim wymaga jednak kolejnego ruchu na transferowym rynku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy