Transfer gracza Legii Warszawa zagrożony?! „Nie podjęto ostatecznych decyzji”

2024-07-09 18:36:19; Aktualizacja: 5 dni temu
Transfer gracza Legii Warszawa zagrożony?! „Nie podjęto ostatecznych decyzji” Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Yılmaz Çelik [Twitter] | yenimeram.com

Mimo ostatnich doniesień transfer Blaža Kramera do Konyasporu nie jest jeszcze przesądzony. Turecki klub nadal nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie gracza Legii Warszawa - podają Yılmaz Çelik i yenimeram.com.

Blaž Kramer jest związany z Legią Warszawa od 2022 roku. Do tej pory trudno uznać, że spełnił oczekiwania. Już podczas premierowej kampanii opuścił z powodu urazów ponad 20 spotkań. Problemy nie opuściły go w minionych rozgrywkach, w których pauzował przed ponad 80 dni.

Słoweniec zanotował w barwach „Wojskowych” dwanaście bramek na przestrzeni 46 spotkań. Niewykluczone, że nie poprawi już tych liczb.

Legia dokonała już kilku wzmocnień z myślą o nadchodzącym sezonie. Pod skrzydła Gonçalo Feio dołączył nowy napastnik Jean-Pierre Nsame. Co więcej, w klubie myślą o sprowadzeniu następnego gracza do ataku.

Kramer nastawił się zatem na odejście. Jak poinformował niedawno Marcin Szymczyk z portalu Legia.Net, pożegnał się on już z zawodnikami warszawskiego zespołu, po czym poleciał finalizować transfer do Konyasporu. Sprawa nie jest jednak taka prosta.

Yılmaz Çelik donosi, że 28-latek jest już po rozmowach z zarządem przedstawiciela Süper Lig. Miało dojść nawet do wstępnego porozumienia, ale do podpisania kontraktu jeszcze trochę brakuje. 

Wedle informacji yenimeram.com Konyaspor nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie Kramera. Z rozwagą podchodzi do tematu nowego napastnika, dlatego prowadzi także rozmowy z innymi kandydatami.