Transfer Grosickiego wciąż możliwy. Wyścig z czasem

Transfer Grosickiego wciąż możliwy. Wyścig z czasem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Przegląd Sportowy I Twitter

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Grosicki wciąż może zmienić klub tego lata.

Okienko transferowe w Anglii i większości europejskich państw zostało już zamknięte. Nowych zawodników cały czas mogą jednak sprowadzać do siebie kluby z Hiszpanii i w przypadku „Grosika” chodzi właśnie o ten kierunek.


„Po Grosickiego zgłosił się Betis. Trudny temat. Problemem kasa. Czas do 18:00” - napisał na Twitterze Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego”. Reprezentant Polski cały czas może więc odejść z Hull City.


Do tej pory Grosicki był łączony głównie z powrotem do Premier League. Na przestrzeni ostatnich tygodni wśród zainteresowanych jego pozyskaniem wymieniało się m.in. włodarzy Burnley, Newcastle United, Watford oraz West Ham.


Przypomnijmy, że „Grosik” występuje w Hull od początku roku, kiedy to przeniósł się na Wyspy z Rennes. „Tygrysy” zapłaciły wtedy za niego dziewięć milionów euro. Polak odpłacił się za to dobrą grą na boiskach Premier League, co nie pomogło jednak utrzymać drużyny w angielskiej ekstraklasie. W tym sezonie zaliczył już z kolei dwa gole i trzy asysty w pięciu spotkaniach Championship.  


Jeśli chodzi o Betis, klub z Andaluzji zakończył poprzednie rozgrywki na piętnastym miejscu w tabeli LaLiga. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy