Transfer Milika? Konkretny plan!

Transfer Milika? Konkretny plan! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Paolo Condo I Sky Sport I Partenopei.net

Zgodnie z doniesieniami Paolo Condò ze Sky Sport, Arkadiusz Milik może udać się zimą na wypożyczenie do Chievo Werona.

Reprezentant Polski kilka tygodni temu zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Napastnik doznał identycznego urazu już w zeszłym roku. Wtedy uszkodził jednak drugie kolano.


W ostatnim czasie włoscy lekarze, którzy opiekują się Milikiem, wypowiadali się bardzo optymistycznie na temat jego powrotu na murawę. Nie brakuje głosów, że może być on gotowy do gry nawet na początku roku.


Zdaniem Condò, Napoli bierze pod uwagę wypożyczenie Polaka do innego zespołu, gdy ten wróci już do pełni sił. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że włodarze włoskiego klubu myślą o skróceniu wypożyczenia Roberto Inglese do Chievo. W jego miejsce na tej samej zasadzie do Werony miałby przenieść się Milik, dla którego byłaby to okazja do powrotu do regularnej gry po kontuzji.


Warto przypomnieć, że po wyleczeniu zeszłorocznego urazu Polak nie przebywał zbyt często na murawie. Jeśli już się na niej pojawiał, z reguły wchodził w końcówkach spotkań.


W Chievo Milik rywalizowałby o miejsce w składzie m.in. z innym reprezentantem Polski, Mariuszem Stępińskim.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy