Transfer Sardara Azmouna już teraz?!
2022-01-26 18:37:38; Aktualizacja: 4 lata temu
22 stycznia Bayer Leverkusen poinformował, że latem dołączy do niego Sardar Azmoun. „Aptekarze” zmienili jednak plany i dążą do pozyskania napastnika Zenitu Sankt Petersburg jeszcze tej zimy - informuje Patrick Berger.
Irańczyk był łakomym kąskiem dla kilku klubów. Starały się o niego Olympique Lyon, Burnley czy Juventus, dlatego też wydawało się, że zmieni on pracodawcę w tym miesiącu.
Tymczasem 27-latek nieco zaskoczył i zdecydował się przyjąć ofertę Bayeru Leverkusen, z tym że dotyczącą przeprowadzki po 30 czerwca.
Gdy przyszłość napastnika została już niejako zaplanowana, „Aptekarze” doszli do wniosku, że chętnie pozyskają Sardara Azmouna podczas trwającego okna transferowego. W związku z tym zaoferowali Zenitowi Sankt Petersburg dwa, do trzech milionów euro.Popularne
Jak podkreśla jednak Patrick Berger, powodzenie operacji jest w dużej mierze zależne od przyszłości Lucasa Alario, który ma na biurku dwie oferty. Jeśli Argentyńczyk odejdzie, wtedy możliwy będzie wcześniejszy przyjazd etatowego reprezentanta Iranu.
W trwającym sezonie Alario ma problemy z regularnymi występami w podstawowym składzie, dlatego przeprowadzka jest ciągle realna.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)











![Dopiero wrócił do Jagiellonii Białystok, musi skończyć karierę. „Rozpoczyna się nowa droga” [OFICJALNIE]](img/photos/115481/170x113/igors-tarasovs.jpg)







![Dopiero wrócił do Jagiellonii Białystok, musi skończyć karierę. „Rozpoczyna się nowa droga” [OFICJALNIE]](img/photos/115481/90x60/igors-tarasovs.jpg)






