Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych piłkarzy 36+

Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych piłkarzy 36+ fot. ACF Fiorentina
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfermarkt.de

Portal Transfermarkt.de stworzył listę najwyżej wycenianych zawodników, którzy mają 36 lat i więcej.

Wiek jest jednym z kluczowych czynników mających wpływ na wycenę piłkarza. Ta zwykle zaczyna spadać po przekroczeniu trzydziestki. Im więcej lat na karku, tym widniejąca przy nazwisku zawodnika kwota niższa. Jak to wygląda w gronie graczy 36+?

Na największe pieniądze wycenia się aktualnie Francka Ribéry’ego z Fiorentiny oraz Andrésa Iniestę z Vissel Kobe. Przy obu widnieje 3,2 miliona euro. Podium uzupełnia Zlatan Ibrahimović wyceniany na 2,8 miliona euro.

W dziesiątce są również jeszcze m.in. Paolo Guerrero, Fabio Quagliarella oraz Dani Alves.

10 najwyżej wycenianych piłkarzy 36+ według Transfermarkt.de:

1. Franck Ribery (Fiorentina) – 3,2 miliona euro;
2. Andres Iniesta (Vissel Kobe) – 3,2 miliona euro;
3. Zlatan Ibrahimović (Milan) – 2,8 miliona euro;
4. Paolo Guerrero (Internacional) – 1,8 miliona euro;
5. Jorge Molina (Getafe) – 1,6 miliona euro;
6. Joaquin (Real Betis) – 1,6 miliona euro;
7. Fabio Quagliarella (Sampdoria) – 1,6 miliona euro;
8. Lisandro Lopez (Racing Club) – 1,6 miliona euro;
9. Dani Alves (Sao Paulo) – 1,6 miliona euro;
10. Glenn Murray (Brighton & Hove Albion) – 1,6 miliona euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy