Transferowa wskazówka dotycząca Mateusza Musiałowskiego

Transferowa wskazówka dotycząca Mateusza Musiałowskiego fot. Michal Kosc / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Ćwiąkała [YouTube]

Cezary Kucharski w rozmowie z Tomaszem Ćwiąkałą na jego kanale na YouTubie wypowiedział się na temat Mateusza Musiałowskiego.

Mateusz Musiałowski od 2020 roku jest związany z Liverpoolem. Od tamtej pory parokrotnie robiło się o nim głośniej za sprawą jego akcji oraz goli w juniorskich i młodzieżowych drużynach „The Reds”, które odbijały się szerszym echem w mediach społecznościowych. Latem pojawiły się informacje o zainteresowaniu 20-latkiem ze strony kilku rodzimych klubów. Pozyskać chciał go też podobno zespół z Austrii - TSV Hartberg. Ostatecznie Polak został w Anglii.

Już po tym zdobył sześć bramek w ośmiu występach w zespole Liverpoolu U-21.

Na temat Musiałowskiego i potencjalnych przyszłych ruchów w jego wykonaniu wypowiedział się Cezary Kucharski, który jakiś czas temu nawiązał z nim współpracę. Ze słów 51-latka wynika, że raczej nie ma co liczyć na transfer młodego zawodnika do Ekstraklasy.

- Tak naprawdę podpisaliśmy umowę warunkowo, że nie będę go namawiał do powrotu Polski i nie chcę tego robić. Natomiast najwięcej propozycji ma właśnie z Polski, w zasadzie większość klubów z niej go chce. Myślę, że powinien trafić do ligi holenderskiej, belgijskiej, może szwajcarskiej, może austriackiej. Była propozycja z Austrii. Wierzę, że zimą lub latem na pewno odejdzie z Liverpoolu, choć dzisiaj gra tak dobrze, że kto wie, może klub będzie chciał przedłużyć z nim umowę. Zobaczymy, co z tego wyniknie - przyznał agent w rozmowie z Tomaszem Ćwiąkałą.

Kontrakt Musiałowskiego z Liverpoolem prawdopodobnie jest ważny do połowy 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy