Trzeci mecz Marciniaka na Euro!

Trzeci mecz Marciniaka na Euro!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: UEFA

Szymon Marciniak poprowadzi swój trzeci mecz na Euro 2016.

UEFA wyznaczyła polskiego arbitra na spotkanie Niemców ze Słowacją, które odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 18. Oczywiście w ramach 1/8 finału turnieju rozgrywanego we Francji.

Polak dotychczas sędziował dwa mecze na Euro: Hiszpania - Czechy i Islandia - Austria. W obu spisał się bez zarzutów, choć w drugim podyktował kontrowersyjny rzut karny, który jednak po obejrzeniu powtórek okazał się słuszną decyzją.

Przypomnijmy, że po fazie grupowej do domu zostało odesłanych sześć ekip sędziowskich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany FIFA 22: Piłkarze z największym skokiem oceny FIFA 22: Piłkarze z największym skokiem oceny Mike Maignan zaatakowany na tle rasistowskim przez kibiców Juventusu. Mocne przesłanie bramkarza Milanu [OFICJALNIE] Mike Maignan zaatakowany na tle rasistowskim przez kibiców Juventusu. Mocne przesłanie bramkarza Milanu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy