Tuchel bohaterem hitowej przeprowadzki?!

Tuchel bohaterem hitowej przeprowadzki?! fot. daykung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Christian Falk

Thomas Tuchel jest skłonny podjąć się poprowadzenia Manchesteru United po zakończeniu swojego pobyt w Paris Saint-Germain - uważa Christian Falk ze „Sport Bilda”.

Niemiecki szkoleniowiec nie cieszy się zbyt wielkim uznaniem w oczach dyrektora sportowego PSG w osobie Leanardo, który już od pewnego czasu przygotowuje we francuskim klubie grunt pod przyjście nowego trenera po zakończeniu obecnego sezonu, kiedy to wygaśnięciu ulegnie obowiązujące porozumienie z 47-latkiem.

Thomas Tuchel może po nastaniu tego momentu nie pozostać zbyt długo na bezrobociu, ponieważ zdaniem Christiana Falka ze „Sport Bilda”, wyraził zainteresowanie objęciem sterów nad Manchesterem United, gdzie z kolei niepewny swojej pozycji jest Ole Gunnar Solskjær.

Wspomniany dziennikarz dodaje także, że same „Czerwone Diabły” przychylnym okiem spoglądają na pomysł zatrudnienia Niemca, co w znaczącym stopniu może ułatwić prowadzenie negocjacji pomiędzy obiema stronami.

Ekipa z Old Trafford nie śpieszy się jednocześnie z podjęciem zdecydowanych kroków zmierzających do zatrudnienia Niemca i przynajmniej na razie planują dalej kontynuować współpracę z norweskim szkoleniowcem, który objął Manchester United w grudniu 2018 roku po zwolnieniu José Mourinho.

Przed Tuchelem za jednego z głównych kandydatów do ewentualnego rozpoczęcia pracy w angielskim zespole był uważany Mauricio Pochettino, któremu teraz ma być bliżej do przejęcie Realu Madryt w przypadku zwolnienia Zinédine'a Zidane'a.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy