TVP Sport ogłosiło „królewski transfer” [OFICJALNIE]

TVP Sport ogłosiło „królewski transfer” [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska poinformowała, że do jej redakcji sportowej dołączył Artur Wichniarek.

Artur Wichniarek został ekspertem TVP Sport, a w nowej stacji będzie można go zobaczyć i posłuchać już w czwartek przy okazji meczów Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy oraz Ligi Europy.

Wichniarek do końcówki 2021 roku był związany z Polsatem Sport, gdzie pracował jako komentator i ekspert między innymi przy spotkaniach Ligi Mistrzów oraz reprezentacji Polski. Następnie przeszedł do Viaplay, zajmując się tam Bundesligą oraz europejskimi pucharami.

Platforma streamingowa szykuje się do wyjścia z polskiego rynku. Ma do tego dojść do końca tego roku. Jak się okazuje, Wichniarek nie będzie narzekał jednak na brak zajęć.

46-latek miał już styczność z TVP Sport, ale wszystko wskazuje na to, że teraz będzie stałym ekspertem stacji.

- Zadebiutowałem przy okazji czerwcowego starcia z Niemcami, a potem byłem w studiu podczas meczu z Wyspami Owczymi. Polska wygrała oba spotkania, więc może będę szczęśliwym talizmanem. Co do przyjęcia propozycji, to ciekawą perspektywę nakreślił przede mną Sebastian Staszewski. Wiadomo, że teraz czekają na występy Legii i Rakowa w europejskich pucharach, a w przyszłym roku Mistrzostwa Europy. To dla mnie szansa na dalszy rozwój w roli eksperta - powiedział były piłkarz.

W trakcie kariery zawodniczej występował on między innymi w Lechu Poznań, Widzewie Łódź, Arminii Bielefeld, gdzie zyskał pseudonim „Król Artur”, Herthcie oraz FC Ingolstadt 04.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy