Tyle Konoplanka chce za grę w Premier League

Tyle Konoplanka chce za grę w Premier League
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Daily Mail

Jewhen Konoplanka oczekuje tygodniówki na poziomie 100 tysięcy funtów.

Kontrakt utalentowanego skrzydłowego z Dnipro Dniepropietrowsk wygasa wraz z końcem czerwca, więc znane europejskie zespoły planowały pozyskanie 25-latka w lipcu na zasadzie wolnego transferu.

Z powodów finansowych pomysł ten porzucili już jednak przedstawiciele Tottenhamu – reprezentant Ukrainy oczekuje trzech milionów funtów za podpisanie umowy oraz tygodniówki rzędu stu tysięcy funtów.

Angielskie media donoszą, że na pozyskanie Konoplanki wciąż liczy Stoke City. Menadżer „The Potters” Mark Hughes przyznał w poprzednim miesiącu, że w czasie letnich zakupów będzie kierował się jakością pozyskanych graczy, a nie ich liczbą. Sprowadzenie Ukraińca na Brittania Stadium może jednak zburzyć drabinkę płacową w tym zespole.

Do walki o zakontraktowanie tego gracza może włączyć się jeszcze Borussia Mönchengladbach.

Konoplanka był blisko przejścia do Liverpoolu w styczniu, jednak obie strony ostatecznie nie doszły do porozumienia. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1 FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy