U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem

Źródło: France3-regions.francetvinfo.fr I 90minut.pl

Mecz reprezentacji Polski do lat 18 z Francją w ramach Tournoi de Limoges został przerwany w 77. minucie z powodu nadmiernej liczby czerwonych kartek u „Trójkolorowych”.

Spotkanie w Limoges rozpoczęło się od szybkiego trafienia Oliwiera Sławińskiego, który na co dzień występuje w Zagłębiu Lubin. Po upływie 20 minut dwa gole dla Francji w krótkim odstępie czasu strzelili Mokrane Bentoumi i Ilyes Housni. Szybko wyrównał Olaf Kozłowski, a w drugiej części gry trzecią bramkę dla biało-czerwonych zdobył Kacper Masiak z Zagłębia.

Masiak trafił do siatki w 70. minucie, a niedługo po tym mecz został zakończony. Wszystko przez to, że w szeregach Francuzów aż czterech piłkarzy zostało ukaranych czerwonymi kartkami. Z boiska wylecieli Ilyes Housni, Jeanuël Belocian, Yoni Gomis i Darnell Bile. Cztery upomnienia dzieliły raptem 22 minuty.

Na wideo widać sytuację zakończoną czwartą czerwoną kartką, po której na murawie doszło do przepychanek.

Polski zespół wygrał z Francją 3:2 i jednocześnie triumfował w całym Tournoi de Limoges. W poprzednich dniach podopieczni Wojciecha Kobeszki wygrali ze Szkocją i Estonią po 1:0. Po trzech spotkaniach zgromadzili więc na koncie dziewięć punktów.