U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Mariusz Rumak ogłosił zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-19 na mecze eliminacji Mistrzostw Europy.

Biało-czerwoni rozpoczynają eliminacje Mistrzostw Europy U-19, które odbędą się w 2022 roku. 6 października zmierzą się na z Finlandią, 9 z Maltą, a 12 z Ukrainą.

Rumak powołał na razie zawodników występujących na co dzień poza Polską. Na liście jest sześciu graczy. Powołania dla piłkarzy grających w kraju zostaną ogłoszone wkrótce.

Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-19 na październikowe mecze:

Bramkarz: Jakub Ojrzyński (Caernarfon Town).

Obrońca: Mateusz Lipp (Schalke 04).

Pomocnicy: Daniel Krasucki (RB Lipsk), Kacper Urbański (Bologna), Olivier Sukiennicki (Bradford).

Napastnik: Aleksander Buksa (Genoa).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy