U-21: Składy na Niemcy - Polska [OFICJALNIE]

U-21: Składy na Niemcy - Polska [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Znamy składy na mecz eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Polski U-21 a Niemcami.

W czterech dotychczasowych spotkaniach grupy 2 prowadzony przez Macieja Stolarczyka polski zespół zdobył siedem punktów i aktualnie wyprzedzają go nie tylko Niemcy, ale i Izrael. Obie te ekipy mają na koncie po 12 „oczek”. Izraelczycy są już jednak po swoim meczu w ramach piątej kolejki. Na MME w 2023 roku bezpośrednio awansuje tylko drużyna z pierwszego miejsca. Druga powalczy o to w barażach.

W jedenastce biało-czerwonych nie brakuje Jakuba Kamińskiego czy Nicoli Zalewskiego, którzy są już po debiutach w pierwszej reprezentacji. Swoją drogą dla tego drugiego będzie to premierowy występ w kadrze U-21.

Pierwszy gwizdek meczu w Aspach o 18:15.

NIEMCY: Philipp; Mbom, Mai, Thiaw, Netz, Keitel, Stiller, Thielmann, Schade, Burkardt, Shuranov.
Ławka: Mantl, Massimo, Katterbach, Bella Kotchap, Batzner, Becker, Martel, Leweling, Dardai.

POLSKA: Miszta; Gruszkowski, Kruk, Bejger, Kiwior, Bogusz, Kamiński, Poręba, Zalewski, Skóraś, Benedyczak.
Ławka: Majchrowicz, Peda, Kozłowski, Marchwiński, Żukowski, Śpiewak, Kubica, Sitek, Łęgowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy