U-21: Zagraniczne powołania Michniewicza na marcowe spotkania

U-21: Zagraniczne powołania Michniewicza na marcowe spotkania fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Czesław Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-21 na mecze z Łotwą i Białorusią.

Na liście znalazło się sześciu zawodników, w tym dwóch bramkarzy - przebywający na wypożyczeniu w Huddersfield Town Kamil Grabara oraz szkolący się w Paris Saint-Germain Marcin Bułka. Wśród powołanych nie brakuje również Patryka Klimali, który w trakcie zimowego okna zamienił Jagiellonię Białystok na Celtic.

Polski zespół zmierzy się z Łotwą 27 marca (mecz w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy), a towarzyskie starcie z Białorusią czeka go trzy dni później.

Po rozegraniu pięciu spotkań podopieczni Michniewicza z dorobkiem 10 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli eliminacyjnej grupy 5. Rosja wyprzedza ich o cztery „oczka”, ale jest już po sześciu meczach.

Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-21:

Mateusz Bogusz (Leeds United);
Marcin Bułka (Paris Saint-Germain);
Patryk Dziczek (Salernitana);
Kamil Grabara (Huddersfield Town);
Patryk Klimala (Celtic);
Sebastian Walukiewicz (Cagliari).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy