UEFA wybrała sędziego meczu Albania - Polska. „Lepiej z nim nie dyskutować” [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Źródło: UEFA | Tomasz Ćwiąkała [Twitter]

Już w niedzielę Polska zagra z Albanią na wyjeździe. UEFA wybrała arbitra zawodów eliminacji do EURO 2024.

Biało-czerwoni mają za sobą pierwsze spotkanie zaplanowane na wrześniowe zgrupowanie. Robert Lewandowski i spółka wygrali, ale trudno powiedzieć, aby pokazali się z dobrej strony.

Wyspy Owcze do 73. minuty potrafiły utrzymać wynik bezbramkowy. Ostatecznie po dwóch golach „Lewego” udało się zgarnąć trzy punkty.

Kibice mają pretensje do piłkarzy o styl gry i słusznie.

Teraz przed Polską starcie wyjazdowe z Albanią. Znamy już skład sędziowski.

UEFA zamieściła na swojej stronie internetowej informację o wyborze José Maríi Sáncheza Martíneza. To on w niedzielę o godzinie 20:45 da znak do rozpoczęcia zawodów.

39-latka wesprą rodacy. Raúl Cabañero oraz Iñigo Prieto przyjmą rolę arbitrów liniowych, a za system VAR odpowiadać będą Carlos del Cerro Grande i Cesar Soto Grado.

Z krótką analizą sędziego głównego pośpieszył Tomasz Ćwiąkała.

„Jedna rada - naprawdę lepiej z nim nie dyskutować” – napisał dziennikarz CANAL+ SPORT.

Polacy po czterech meczach mają na swoim koncie sześć punktów. Przed nimi w tabeli grupy E plasują się Albania i Czechy.