Unai Emery: Sądzę, że wrócę do pracy w Hiszpanii

Unai Emery: Sądzę, że wrócę do pracy w Hiszpanii fot. FotoPyk
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: AS

Trener Unai Emery wypowiedział się na temat swojej najbliższej przyszłości.

Trzykrotny zwycięzca Ligi Europy z Sevillą pozostaje bez pracy od końca listopada, kiedy rozstał się z Arsenalem. Jego przygoda z klubem z Emirates Stadium nie potoczyła się po jego myśli, podobnie jak wcześniejsza praca w PSG. 48-latek w każdej chwili jest jednak gotowy do podjęcia nowego wyzwania.

- Jestem otwarty na wszelkie opcje. Mogę pracować w Hiszpanii, Anglii, Włoszech, Francji czy gdziekolwiek indziej. Jeśli jednak pytacie mnie o to, gdzie sądzę, że obejmę kolejny klub, to sądzę, że najbliżej mi do pozostania w ojczyźnie - przyznał na łamach „AS-a”

- Po czterech latach spędzonych poza Hiszpanią, teraz pojawiła się ogromna okazja na powrót do kraju. Już nie mogę doczekać się powrotu do rywalizacji. Moim celem nadrzędnym jest objęcie nowego klubu w nadchodzącym sezonie. Jeśli jednak nie zostanie mi przedstawiony żaden projekt, który trafi do mojego serca, jestem skłonny poczekać - dodał.

Póki co były trener również Valencii czy Spartaka Moskwa aktywnie wykorzystuje czas spędzony w domu: - Oglądam dużo meczów drużyn prezentujących różne style. Uczę się, czytam, piszę, analizuję przeszłość. Chcę po prostu teraz sprawdzić, co mogę poprawić w mojej pracy w przyszłości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy