Van Dijk opublikował list po odniesieniu bardzo poważnej kontuzji

Van Dijk opublikował list po odniesieniu bardzo poważnej kontuzji fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Virgil van Dijk

Virgil van Dijk opublikował na swoich kontach w mediach społecznościowych krótki list. Holender podziękował w nim za otrzymane wyrazy wsparcia i zapowiedział, że ma już przygotowany plan, mający umożliwić mu bezpieczny i szybki powrót na boisko.

Liverpool potwierdził w niedzielne popołudnie najczarniejszy scenariusz dotyczący stanu zdrowia środkowego obrońcy po urazie odniesionym po starciu z Jordanem Pickfordem w trakcie derbowego pojedynku z Evertonem (2:2).

Tym samym 29-letni zawodnik będzie musiał w najbliższych dniach poddać się operacji kolana i dopiero po jej zakończeniu zostanie określony bardziej przybliżony termin jego powrotu do gry.

Virgil van Dijk przed nastaniem tego momentu postanowił za pośrednictwem kont w mediach społecznościowych podziękować wszystkim za otrzymane do tej pory wyrazy wsparcia i zapowiedział, że ma już przygotowany plan mający umożliwić mu bezpieczny i szybki powrót na boisko.

Dziś po południu spotkałem się z wiodącym konsultantem, aby rozpocząć proces planowania szczegółów mojej rehabilitacji po wczorajszym incydencie.

Jestem teraz w pełni skoncentrowany na moim powrocie do pełni sił i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wrócić na boisko tak szybko, jak to możliwe.

Pomimo oczywistego rozczarowania, mocno wierzę w to, że w powstałych trudnościach tkwi szansa na to, że z Bożą pomocą wrócę lepszy, sprawniejszy i silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

W piłce nożnej, podobnie jak w życiu, wierzę, że pewne rzeczy dzieją się z jakiegoś powodu i ważne jest, aby starać się zachować równowagę podczas przechodzenia przez wzloty i upadki. Przy wsparciu mojej żony, dzieci, rodziny i wszystkich w Liverpoolu jestem gotowy na podjęcie tego wyzwania.

Chciałbym podziękować wszystkim za dużą liczbę wiadomości i wyrazy wsparcia. Są one ważne dla mnie i mojej rodziny, a sam teraz będę robił wszystko, co możliwe, aby wspierać moich kolegów z drużyny w każdy możliwy sposób w najbliższych tygodniach przy przechodzeniu dzień po dniu własnej rehabilitacji. Wrócę” - czytamy w opublikowanym liście przez reprezentanta Holandii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy