Viviano przejdzie testy medyczne w Arsenalu

Viviano przejdzie testy medyczne w Arsenalu
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Sky Italia

Bramkarz Palermo Emiliano Viviano ma przejść w niedzielę testy medyczne w Arsenalu.

Taką informację podał włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio. 28-latek podobno opuścił już Sycylię i dziś ma stawić się w Londynie. Viviano zostanie wypożyczony z Palermo na rok.

Arsenal od początku okienka szuka kogoś na pozycję bramkarza. W kręgu zainteresowań byli Júlio César i Vicente Guaita. Menedżer londyńczyków Arsène Wenger zrezygnował jednak z usług obu tych piłkarzy ze względów finansowych.

Emiliano Viviano spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Fiorentinie. Dwukrotnie wystąpił w pierwszej reprezentacji Włoch. Jeśli przejdzie do Arsenalu, o miejsce w składzie będzie walczył z Wojciechem Szczęsnym i Łukaszem Fabiańskim.

A tak prezentuje się 28-letni golkiper.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy