Wanda Icardi zrobiła przedstawienie we włoskiej telewizji. „Mauro jest zbyt szczery wobec świata”

Wanda Icardi zrobiła przedstawienie we włoskiej telewizji. „Mauro jest zbyt szczery wobec świata”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mauro Icardi stracił opaskę kapitańską w Interze Mediolan, po czym odmówił gry przeciwko Rapidowi Wiedeń. To wszystko postanowiła wyjaśnić Wanda Nara, jego żona i agentka.

Argentynka wzięła udział we włoskim show „Tiki Taka”. Spora część rozmowy dotyczyła jej męża, który w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile.

– Inter jest dla nas jak rodzina i nie chcemy wyjeżdżać z Mediolanu. Nie chcemy opuszczać klubu – zaznaczyła. 

Wanda Nara skomentowała również decyzję Luciano Spallettiego o odebraniu opaski kapitańskiego Mauro Icardiemu: – Dowiedziałam się o tym z Twittera. Mauro jest pierwszym, który wierzy w tę drużynę i chce wyprowadzić ją z dołka. Cała nasza rodzina jest fanami Interu. Niektórzy twierdzą, że opaska nie ma znaczenia, ale dla Mauro to jak odcięcie jednej z nóg. Moje komentarze przeszkadzały? Nikt mnie nie ostrzegł. Jestem w stałym kontakcie z Interem Mediolan. Odbywałam z władzami klubu trzygodzinne spotkania.

– Mauro jest zbyt szczery wobec świata, który ma w sobie tak wiele hipokryzji. Nigdy nie prosiłam o przedłużenie umowy, ale nazywają nas najemnikami. My, kobiety, zawsze jesteśmy źle traktowane, gdy wypowiadamy się na temat piłki nożnej – oznajmiła.

Agentka blisko 26-letniego napastnika opowiedziała także o zaatakowaniu jej samochodu kamieniem (więcej - tutaj).

– To stało się, gdy wiozłam moje dzieci na sesję treningową. Na szczęście do incydentu doszło w miejscu, gdzie są kamery. Byłam w szoku, nie miałam do kogo zadzwonić. Mauro spał. Moja rodzina jest w Argentynie, ale moją rodziną jest także Inter i dzwoniłam do klubu. Po chwili oddzwonił do mnie Beppe Marotta. Był bardzo pomocny – stwierdziła. 

Klub cały czas utrzymuje, że Icardi jest kontuzjowany i dlatego nie gra. W obecnym sezonie środkowy napastnik wystąpił w 28 spotkaniach, strzelił 15 goli i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy