Wanda Icardi zrobiła przedstawienie we włoskiej telewizji. „Mauro jest zbyt szczery wobec świata”

Wanda Icardi zrobiła przedstawienie we włoskiej telewizji. „Mauro jest zbyt szczery wobec świata”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mauro Icardi stracił opaskę kapitańską w Interze Mediolan, po czym odmówił gry przeciwko Rapidowi Wiedeń. To wszystko postanowiła wyjaśnić Wanda Nara, jego żona i agentka.

Argentynka wzięła udział we włoskim show „Tiki Taka”. Spora część rozmowy dotyczyła jej męża, który w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile.

– Inter jest dla nas jak rodzina i nie chcemy wyjeżdżać z Mediolanu. Nie chcemy opuszczać klubu – zaznaczyła. 

Wanda Nara skomentowała również decyzję Luciano Spallettiego o odebraniu opaski kapitańskiego Mauro Icardiemu: – Dowiedziałam się o tym z Twittera. Mauro jest pierwszym, który wierzy w tę drużynę i chce wyprowadzić ją z dołka. Cała nasza rodzina jest fanami Interu. Niektórzy twierdzą, że opaska nie ma znaczenia, ale dla Mauro to jak odcięcie jednej z nóg. Moje komentarze przeszkadzały? Nikt mnie nie ostrzegł. Jestem w stałym kontakcie z Interem Mediolan. Odbywałam z władzami klubu trzygodzinne spotkania.

– Mauro jest zbyt szczery wobec świata, który ma w sobie tak wiele hipokryzji. Nigdy nie prosiłam o przedłużenie umowy, ale nazywają nas najemnikami. My, kobiety, zawsze jesteśmy źle traktowane, gdy wypowiadamy się na temat piłki nożnej – oznajmiła.

Agentka blisko 26-letniego napastnika opowiedziała także o zaatakowaniu jej samochodu kamieniem (więcej - tutaj).

– To stało się, gdy wiozłam moje dzieci na sesję treningową. Na szczęście do incydentu doszło w miejscu, gdzie są kamery. Byłam w szoku, nie miałam do kogo zadzwonić. Mauro spał. Moja rodzina jest w Argentynie, ale moją rodziną jest także Inter i dzwoniłam do klubu. Po chwili oddzwonił do mnie Beppe Marotta. Był bardzo pomocny – stwierdziła. 

Klub cały czas utrzymuje, że Icardi jest kontuzjowany i dlatego nie gra. W obecnym sezonie środkowy napastnik wystąpił w 28 spotkaniach, strzelił 15 goli i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy