Weghorst bohaterem głośnego transferu? Snajper Wolfsburga na celowniku DWÓCH klubów z Premier League

Weghorst bohaterem głośnego transferu? Snajper Wolfsburga na celowniku DWÓCH klubów z Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Wout Weghorst znalazł się w kręgu zainteresowań przedstawicieli Newcastle United oraz Arsenalu - poinformował „Bild”.

Środkowy napastnik może być zadowolony ze swoich dokonań w barwach Wolfsburga w zakończonym już sezonie za sprawą 20 strzelonych goli w 42 rozegranych meczach we wszystkich rozgrywkach.

Bardzo dobra postawa holenderskiego zawodnika nie umknęła naturalnie uwadze wysłannikom innych europejskich drużyn. Dziennikarze „Bilda” uważają, że spośród nich poważne zainteresowanie usługami 27-latka przejawiają przedstawiciele Newcastle United oraz Arsenalu.

Popularne „Wilki” nie zamierzają za wszelką cenę zatrzymywać Wouta Weghorsta w swoich szeregach i wyrażają gotowość do podjęcia rozmów z każdym klubem chcącym nawiązać współpracę z napastnikiem, o ile ten zdecyduje się wyłożyć na niego przynajmniej 35 milionów euro.

Środkowy napastnik przez większą część swojej kariery był związany wyłącznie z rodzimymi klubami. Do zespołu z Bundesligi przeniósł się dopiero w lipcu 2018 roku i jest z nim związany do zakończenia sezonu 2022/2023.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy