Wenger: Senderos zostaje!

Wenger: Senderos zostaje!
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball

Boss Arsenalu wypowiedział się w sprawie szwajcarskiego obrońcy - Senderosa: <i>"Senderos spisywał się dobrze w meczach towarzyskich. W powietrzu gra znakomicie, co jest potrzebne w Anglii"</i>.<br> <br>Arse(...)

Boss Arsenalu wypowiedział się w sprawie szwajcarskiego obrońcy - Senderosa: "Senderos spisywał się dobrze w meczach towarzyskich. W powietrzu gra znakomicie, co jest potrzebne w Anglii".

Arsene Wenger nie chciałby, aby ktoś jeszcze opuścił jego klub. Przypomnijmy, że 2 ważne ikony klubu tj. Thierry Henry i Freddie Ljungberg opuściły już Kanonierów.

Szwajcarem interesują się takie kluby jak Juventus Turyn, Manchester City czy Newcastle.

Więcej na temat: Szwajcaria Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy