Wenger: Senderos zostaje!

Wenger: Senderos zostaje!
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball

Boss Arsenalu wypowiedział się w sprawie szwajcarskiego obrońcy - Senderosa: <i>"Senderos spisywał się dobrze w meczach towarzyskich. W powietrzu gra znakomicie, co jest potrzebne w Anglii"</i>.<br> <br>Arse(...)

Boss Arsenalu wypowiedział się w sprawie szwajcarskiego obrońcy - Senderosa: "Senderos spisywał się dobrze w meczach towarzyskich. W powietrzu gra znakomicie, co jest potrzebne w Anglii".

Arsene Wenger nie chciałby, aby ktoś jeszcze opuścił jego klub. Przypomnijmy, że 2 ważne ikony klubu tj. Thierry Henry i Freddie Ljungberg opuściły już Kanonierów.

Szwajcarem interesują się takie kluby jak Juventus Turyn, Manchester City czy Newcastle.

Więcej na temat: Szwajcaria Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy