Wesley Fofana za drogi dla Chelsea?! Nowy cel z Bundesligi

Wesley Fofana za drogi dla Chelsea?! Nowy cel z Bundesligi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Chelsea rozważa złożenie oferty za Edmonda Tapsobę z Bayeru Leverkusen - podaje Sky Sport Deutschland.

„The Blues” napotkali duże problemy w kwestii sprowadzenia Wesleya Fofany, za którego przy trzeciej próbie zaoferowali 70 milionów funtów (w tym bonusy). Leicester City nie ustąpiło i wciąż dąży do pobicia swojego rekordu sprzedażowego.

Londyńczycy obecnie zastanawiają się, jaki krok wykonać. Niewykluczone, że skierują oni uwagę na innego piłkarza.

Sky Sport Deutschland informuje, że klub Premier League bierze pod uwagę złożenie formalnej propozycji za Edmonda Tapsobę.

Bayer Leverkusen rozpoczął sezon w fatalnym stylu, notując cztery porażki. Konsekwencją tego było odpadnięcie z Pucharu Niemiec już na etapie pierwszej rundy.

Mimo tego „Aptekarze” mogą sobie wyobrazić sprzedaż 30-krotnego reprezentanta Burkina Faso. W tej sytuacji oczekują oni jednak od Anglików sięgnięcia głębiej do portfela.

23-latek do Niemiec przybył zimą 2020 roku za 20,20 miliona euro. Od tego czasu zgromadził 94 występy.

Thomas Tuchel domaga się wzmocnienia na pozycji stopera, bowiem nie tak dawno stracił Antonio Rüdigera i Andreasa Christensena, a w miejsce tej dwójki przybył jedynie Kalidou Koulibaly.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy