Wesley Fofana za drogi dla Chelsea?! Nowy cel z Bundesligi

Wesley Fofana za drogi dla Chelsea?! Nowy cel z Bundesligi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Chelsea rozważa złożenie oferty za Edmonda Tapsobę z Bayeru Leverkusen - podaje Sky Sport Deutschland.

„The Blues” napotkali duże problemy w kwestii sprowadzenia Wesleya Fofany, za którego przy trzeciej próbie zaoferowali 70 milionów funtów (w tym bonusy). Leicester City nie ustąpiło i wciąż dąży do pobicia swojego rekordu sprzedażowego.

Londyńczycy obecnie zastanawiają się, jaki krok wykonać. Niewykluczone, że skierują oni uwagę na innego piłkarza.

Sky Sport Deutschland informuje, że klub Premier League bierze pod uwagę złożenie formalnej propozycji za Edmonda Tapsobę.

Bayer Leverkusen rozpoczął sezon w fatalnym stylu, notując cztery porażki. Konsekwencją tego było odpadnięcie z Pucharu Niemiec już na etapie pierwszej rundy.

Mimo tego „Aptekarze” mogą sobie wyobrazić sprzedaż 30-krotnego reprezentanta Burkina Faso. W tej sytuacji oczekują oni jednak od Anglików sięgnięcia głębiej do portfela.

23-latek do Niemiec przybył zimą 2020 roku za 20,20 miliona euro. Od tego czasu zgromadził 94 występy.

Thomas Tuchel domaga się wzmocnienia na pozycji stopera, bowiem nie tak dawno stracił Antonio Rüdigera i Andreasa Christensena, a w miejsce tej dwójki przybył jedynie Kalidou Koulibaly.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy