Widzew Łódź dopina długo wyczekiwany transfer. Jego pracodawca już szuka następcę

Widzew Łódź dopina długo wyczekiwany transfer. Jego pracodawca już szuka następcę fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: struma.bg

Widzew Łódź wkrótce powinien sfinalizować transfer Daniela Naumowa, czym informował Piotr Koźmiński. Sprawa jest zaawansowana do tego stopnia, że CSKA 1849 Sofia rozgląda się już za następcą 25-latka.

Widzew Łódź po sprzedaży Henricha Ravasa do New England Revolution rozgląda się za godnym następcą. W pewnym momencie wydawało się, że tym zostanie Jakub Słowik.

Okazuje się jednak, że Polak ostatecznie nie zasili drużyny Daniela Myśliwca, ponieważ w klubie zdecydowano się na kogoś innego.

Tak, jak informował ostatnio Piotr Koźmiński, o krok od przenosin do Widzewa jest Daniel Naumow.

Bułgar trafi do Polski z CSKA 1948 Sofia za 100 tysięcy euro. W tym momencie dogadywane są ostatnie szczegóły i transfer wkrótce powinien być dopięty przez ekipę z Łodzi.

Żeby uzmysłowić sobie, jak sprawa jest zaawansowana, wystarczy spojrzeć na doniesienia z bułgarskich mediów. Te donoszą bowiem, że poszukiwany jest następca Naumowa, a tym będzie prawdopodobnie Maksym Kowalyow - donosi struma.bg.

Jeśli chodzi natomiast o prawdopodobne wzmocnienie Widzewa Łódź, to mamy do czynienia z graczem, którego kontrakt wygasa 30 czerwca 2024 roku, a zatem cena w tym przypadku jest promocyjna.

10-krotny reprezentant Bułgarii pierwsze kroki stawiał w CSKA Sofia, skąd później przeniósł się do Łudogorca Razgrad.

Od lipca 2019 roku przywdziewa trykot CSKA 1948 Sofia. Obecny sezon w jego wykonaniu to 20 spotkań i w tym czasie zanotował osiem czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy