Widzew Łódź: Janusz Niedźwiedź przed meczem z Cracovią. „Na tym się ostatnio skupiliśmy”

Widzew Łódź: Janusz Niedźwiedź przed meczem z Cracovią. „Na tym się ostatnio skupiliśmy” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź zmierzy się z Cracovią w ramach Ekstraklasy, a przed spotkaniem odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia.

Widzew Łódź prezentuje się w rundzie wiosennej przeciętnie. Drużyna, za której wyniki odpowiada Janusz Niedźwiedź, zajmuje wprawdzie w tabeli solidne szóste miejsce, ale ostatni mecz wygrała w połowie lutego.

Od tamtej pory beniaminek nie znalazł na przeciwnika sposobu. Czy zmieni się to w niedzielne popołudnie przeciwko Cracovii?

Na czym w ostatnim czasie skupiali się piłkarze Widzewa? O tym na konferencji prasowej przed meczem opowiedział trener Janusz Niedźwiedź.

- Pogoda nas nie rozpieszczała, ale skupialiśmy się na tym, na co mamy wpływ, czyli na pracy. Wcześniej zawodnicy dostali kilka dni wolnego, a teraz mogliśmy w dłuższym okresie przygotować się do kolejnych spotkań. Skupialiśmy się nad swoim modelem gry, a szczególną uwagę zwracaliśmy na dwa elementy, po jednym w obronie i w ataku - stwierdził.

Cracovia i Widzew to sąsiedzi w ligowej tabeli.

- Nie myślimy o trzecim lub czwartym miejscu. Myślimy o Cracovii, myślimy o sobie oraz żeby wygrać kolejne spotkanie. Wiemy, z kim się mierzymy. Cracovia jest blisko nas punktowo, jest mocnym rywalem, który zrobił postęp. Widzimy różnicę pomiędzy Cracovią z jesieni i wiosny - dodał.

Początek meczu Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Cracovią o 15:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy