Widzew Łódź: Janusz Niedźwiedź zapowiada. „Tego spodziewamy się po Lechu Poznań”

Widzew Łódź: Janusz Niedźwiedź zapowiada. „Tego spodziewamy się po Lechu Poznań” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź zmierzy się z Lechem Poznań w ramach Ekstraklasy, a przed spotkaniem odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenera tych pierwszych, Janusza Niedzwiedzia.

Widzew Łódź, czyli rewelacja tego sezonu Ekstraklasy, zajmuje obecnie piąte miejsce i nadal jest w grze o podium i awans do europejskich pucharów. W tej kolejce wpadkę zanotowała Pogoń Szczecin, która tylko podzieliła się punktami z Koroną Kielce (0-0).

Beniaminek ma zatem szansę, by doskoczyć do czołówki, ale żeby tak się stało, trzeba uporać się z niezwykle trudnym przeciwnikiem w postaci Lecha Poznań.

Zanim spotkanie przeciwko ćwierćfinaliście Ligi Konferencji Europy, odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenera Widzewa, Janusza Niedźwiedzia.

Czego ekipa z Łodzi spodziewa się po Lechu?

- Spodziewamy się rotacji w składzie Lecha, który ma szeroką i wyrównaną kadrę. Rywal może wyjść drugim składem, który będzie równie silny. W takim meczu trzeba wznieść się na wyżyny - stwierdził.

- Pracujemy z meczu na mecz, w każdym poprawiamy pewne warianty. Jesteśmy świadomi swojej siły, wszystko okaże się w niedzielę - dodał.

Początek niedzielnego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Lechem Poznań o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy