Widzew Łódź: Piłkarz skorzystali z zaproszenia kibiców i wzięli udział w treningu bokserskim. „Dostaliśmy mocno w kość”

Widzew Łódź: Piłkarz skorzystali z zaproszenia kibiców i wzięli udział w treningu bokserskim. „Dostaliśmy mocno w kość” fot. Sebastian Furmanek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Widzew Łódź

Widzew Łódź w ramach regeneracji skorzystał z zaproszenia kibiców i wziął udział w treningu bokserskim. Na ten temat wypowiedzieli na konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin Janusz Niedźwiedź i Bartłomiej Pawłowski.

Widzew Łódź przystąpił do rundy wiosennej ze sporym apetytem po dobrej jesieni. Do tej pory jednak ekipa Janusza Niedźwiedzia prezentuje się przeciętnie.

Nie zmienia to faktu, że za beniaminkiem naprawdę solidny sezon, który wypada zwieńczyć dorzuceniem jeszcze kilku punktów do dorobku.

Już w sobotę Widzew zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Przed tym spotkaniem odbyła się konferencja prasowa, na której trener Janusz Niedźwiedź wspomniał o treningu bokserskim, w którym to udział wzięli jego podopieczni. Ci otrzymali zaproszenie od kibiców.

- To był moment, w którym chcieliśmy dać drużynie inny bodziec. Ten trening miał posłużyć przede wszystkim piłkarzom. Z jednej strony to była forma regeneracji, z drugiej coś innego, co pozwoliło wyjść z ram treningowych. Kibice są naszym wsparciem, dwunastym zawodnikiem, więc nie będziemy się chować czy odmawiać, skoro dostaliśmy zaproszenie. To był intensywny trening, coś ciekawego dla piłkarzy - stwierdził.

Podobnego zdania był jeden z liderów beniaminka Bartłomiej Pawłowski.

- Trzeba umieć podnieść głowę, stanąć przed kimś, kto kibicuje Klubowi, jest z nim związany. Chcieliśmy poznać reakcję kibiców, ale też wziąć udział w zajęciach sportowych. Dla mnie była to pierwsza taka okazja, wcześniej nie trenowałem sportów siłowych. Trening był intensywny, dostaliśmy mocno w kość. Na koniec był sparing, więc można się było trochę poobijać, oczywiście bez żadnych konsekwencji zdrowotnych - dodał.

Początek sobotniego meczu Widzewa Łódź z Zagłębiem Lubin o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy